Binance’daki Bu Altcoin Dev Ortaklıktan Bahsetti: Fiyat Uçtu!

Kripto para piyasasında son zamanlarda NVIDIA’nın rüzgarıyla yapay zeka coin’leri güçlü artışlar kaydetti. NVIDIA’nın hisse senedi piyasasındaki performansı ise olağanüstü oldu. Son bir gelişmede bir altcoin projesinin bu teknoloji deviyle işbirliği yapacağı yönünde spekülasyonlar tokenin fiyatını uçurdu.

Vanar Chain, bir bir ortaklığı duyuracağını açıkladı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa oldukça hareketli. Lider kripto para yeni tüm zamanların en yüksek seviyesinin hemen altında işlem görüyor. Bir çok altcoin de güçlü artışların ardından konsolide oluyor. Bununla birlikte, bir altcoin spekülasyonların ortasında kuzeye doğru uçuşa geçti. En büyük kripto borsası Binance’ın listesinde de olan altcoin, yarnı önemli bir olayı açıklayacağını söyledi. Proje ekibi, bu sürprize dair bazı ipuçları da verdi. Vanar Chain (VANRY) ilk olarak, şu paylaşımı yaptı:

Büyük açıklama yarın geliyor! Ekosistemimizin bir parçası olacak bir sonraki şirket, yapay zeka sınırına öncülük eden ABD merkezli bir teknoloji devi. Kim olduğunu tahmin edebilir misiniz? Tahminlerinizi aşağıya bırakın!

Altcoin proje ekibi yarın paylaşacağı büyük ortaklık hakkında, ilave bazı geçtiğimiz ipuçları paylaştı. Bu bağlamda Vanar, Fortune 500’deki bir teknoloji deviyle ortaklıktan bahsetti.

Hâlâ tahmin mi ediyorsunuz? İşte yakında açıklanacak ortağımız hakkında bir ipucu daha: Yaklaşık 31 yıl önce Nisan 1993’te kurulan bu Fortune 500 şirketi teknolojinin geleceğini şekillendiriyor. Tahminde bulunun ve yarınki büyük duyuru için bizi izlemeye devam edin!

NVIDIA ortaklık spekülasyonu ve altcoin fiyatının tepkisi!

Vanar’ın paylaştığı ipuçlarından bazı spekülasyonlar ortaya çıktı. Buna göre Vanar, teknoloji devi NVIDIA ile ortaklık kurduğunu açıklayacak. Bununla birlikte bu bir spekülasyon olup, doğru olmama ihtimali de var. Buna rağmen Vanar Chain’in yerel tokeni VANRY, spekülasyonların ortasında kuzeye ilerlemeye başladı.

Bahsettiğimiz gibi VANRY fiyatı kısa süre önce dikey yükselişe geçti. Büyük ihtimalle, bu yükselişte altcoin proje ekibinin yaptığı paylaşın etkili oldu. VANRY, gün içinde seyrettiği 0,18 dolar seviyelerinden 0,2737 dolara fırladı. Yazı sırasında token günlük bazda %31 kazançla işlem görüyordu.

VANRY günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Vanar Chain (VANRY) nedir?

VANAR Chain, verimlilik, hız ve güvenliğin birleştiği son teknoloji bir Blockhain ekosistemi olduğunu söylüyor. Bu devrim niteliğindeki platformun merkezinde, VANAR Chain içindeki işlemleri ve akıllı sözleşme operasyonlarını desteklemek için tasarlanmış yerel gaz tokeni VANRY yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x