İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yalova Çocuk Oyunları Şenliği’nin finalleri renkli görüntülere sahne oldu. 90. Yıl Spor Salonu’nda gerçekleştirilen finallerde, öğrenciler kıyasıya mücadele etti. Törenin açılış konuşmalarında, çocukların masumiyeti ve oyunun önemi vurgulandı. Vali Hülya Kaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç ve İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, final yarışmalarının başlangıcını verdi.