CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur: Önce Üreteceğiz, Sonra Ucuza Yiyeceğiz

DENİZLİ(İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek, “Önce üreteceğiz, sonra ucuza yiyeceğiz. Göreve geldiğimiz zaman vatandaşlarımız derin bir nefes alacak” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Karşıyaka mahallesini ziyaret etti. Ertemur, Karşıyaka pazaryerinde esnaf ve vatandaşla buluştu. Ertemur’a, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun ve partililer eşlik etti. CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur; “Vatandaşımızın uygun fiyatta alışveriş yapabilmesi için üretmemiz gerekiyor. Önce üreteceğiz, sonra ucuza yiyeceğiz. 31 Mart’tan itibaren Pamukkale’nin üreten belediye modeline geçeceğiz. Pamukkale’miz doğasıyla, toprağıyla, çalışkan insanları ile ülkemizde nadir ilçelerden biri ancak bu özelliklerimizi kullanamıyoruz. Pamukkale’yi bugüne kadar yönetenler üretime destek vermedi. Bu nedenle üretim cenneti memleketimiz vatandaşımız ve esnafımız için adeta cehenneme dönüşmüş durumda. Karşıyaka pazarında 1 kilo biberi vatandaşımız 80 TL’ye alabiliyor. Pazar çantaları dolmuyor. Üreten hemşehrilerimizin bu durumda olması çok üzücü” diye konuştu.

“31 Mart’ta vatandaşımız derin bir nefes alacak”

Pazaryerinde alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Aday Ertemur; “Vatandaşımıza, esnafımıza bir dokunduk bin ah işittik. Arkalarında belediyenin desteğini hissedemiyorlar. Bir belediyenin üretimde ne kadar aktif rol alabileceğini maalesef hiç göremediler. Biz gönlü güzel insanlarımıza bunu göstereceğiz. 31 Mart’ta göreve geldiğimiz zaman vatandaşlarımız derin bir nefes alacak. Pazarda hemşehrilerimizin uygun fiyatta alışveriş yapabilmesi için üretmemiz gerekiyor. Önce üreteceğiz, sonra ucuza yiyeceğiz. Esnafımıza desteklerimizle, vatandaşımızın refahını artıracak projelerimizle geliyoruz. ‘Gönüller Birleşir, Pamukkale Değişir’ dedik ve durmadan, yorulmadan çalışıyoruz. Çalışmamızın meyvesini alacağımız günler çok yakın. Pamukkale mutlu insanların kenti olacak” şeklinde konuştu. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x