Dimitris Itoudis’ten Fenerbahçe Beko’ya veda mesajı! Final Four vurgusu dikkat çekti

Fenerbahçe Beko’da üst üste alınan kötü sonuçlar sonrası yolların ayrıldığı Dimitris Itoudis, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak sarı-lacivertlilere veda etti.

Fenerbahçe macerasını özetleyen Dimitris Itoudis, “İstanbul’da değerli anılarla dolu bir buçuk yıllık dolu dolu bir görev süresinin ardından, Fenerbahçe Ailesi ile olan yolculuğumun sona erdiğini öğrendim. Birlikte geçirdiğimiz süreye önemli zaferler damgasını vurdu ve ilk sezonumuzda EuroLeague’de Final Four’a ulaşmamıza sadece saniyeler kalmıştı” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Beko’nun bu sezon Final Four oynayacağına inandığını vurgulayan Dimitris Itoudis, “Yolculuğumuzu farklı şekilde yönlendirebilecek zorluklarla, anlarla da karşılaştık. Ancak, taraftarlarımızı temin ederim ki o zamanlarda kararlılığımız asla sarsılmadı; çoğu zaman tüm zorluklara rağmen yorulmadan mücadele ettik. Ben eleştiri yapıp takımdan ümidini kesen biri değilim. Bu yıl kurduğumuz takıma ve çalıştırdığım oyunculara inanmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Onlarla gurur duyuyorum ve benim yokluğumda bile Final Four’da olacaklarına inanıyorum çünkü bunu gerçekten hak ediyorlar” şeklinde devam etti.

Dimitris Itoudis son olarak şu ifadeleri kullandı:

“Sayısız saatler süren sıkı çalışmaları ve sarsılmaz destekleriyle çok önemli bir rol oynayan özverili personelime en derin şükranlarımı sunuyorum. Son olarak ve en önemlisi, en büyük teşekkürlerimi Fenerbahçe taraftarlarına sunuyorum. Görev yaptığım süre boyunca gösterdiğiniz sıcak karşılama ve sonsuz sevginiz paha biçilemezdi. Bu yıl birlikte, muhteşem desteğinizin ve yarattığımız ruhun bir kanıtı olarak namağlup kalan zaptedilemez bir arena oluşturduk. Veda ederken, Fenerbahçe ruhunu yanımda taşıyor ve gelecekteki çalışmalarınızda hepinize bol şans diliyorum. Tekrar görüşünceye kadar, görüşmek üzere.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x