İstek Değil İhtiyaç: Megan Fox, Çıplak Olmakla İlgili Yaptığı Açıklamayla Moda Dünyasında Çok Konuşuldu

Amerikalı oyuncu ve manken Megan Fox, magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri. 2000’li yıllardan beri adeta bir moda ikonu olarak görülen Fox, geçtiğimiz günlerde bir moda dergisine samimi açıklamalar yaptı. Gelin ünlü oyuncunun moda hakkındaki görüşlerine hep birlikte bakalım.

Bugün dünyada 2000’li yıllara gerek oyunculuğu gerek modelliğiyle kim damgasını vurmuş diye sorsalar eminim çoğu kişinin ağzından Megan Fox’un adı çıkar.

Fox çok filmde oynadı ama tüm dünya 37 yaşındaki güzel oyuncuyu 2007 yılında vizyona giren Transformers filmindeki Mikaela Banes rolüyle tanımıştı. Bu film onun sinema dünyasında harikalar yaratacak bir oyuncu olacağını göstermişti.

Bazılarımız ise onu moda dünyasına damga vuran giyim tarzı, iddialı ve seksi görünümüyle tanıyoruz. Çünkü kendisi Maxim ve Rolling Stone gibi dergilerde verdiği pozlarla hayranlarının yüreklerini hoplatmıştı. Bu hâlâ devam ediyor desek yalan olmaz. Zira kendisi şu sıralar sosyal medyada epey bir aktif.

Geçtiğimiz günlerde Megan Fox, Women’s Wear Daily adlı bir moda dergisine samimi açıklamalarda bulundu. Fox yaptığı açıklamada,

‘Herkes benim aşırı ilgiden hoşlandığımı zannediyor. Bu çok komik çünkü ben aslında içe dönük bir karaktere sahibim. Böyle biri olsam çok eğlenirdim ama benim. anksiyetem var ve evden çıkamıyorum. Yazdığım şiir kitabı bile ifşa edilince panik atak geçirdim’ dedi.

Fox, 20’li yaşlarının başında “Transformers” filmiyle ünlü olduğundan beri medya ona aşırı cinselleştirilmiş etiketler olan “en ateşli” ve “en seksi” damgasını vurdu. Bu etiketler Fox’un sosyal kaygısıyla birleştiğinde ise giyimle ilişkisini karmaşıklaştırdı.

Giyim tarzı hakkındaki sorulara da cevap veren ünlü oyuncu Fox,

‘Ben aslında hep ünlü olmayı reddettim. Modayla garip bir ilişkim oldu. Uzun bir süre modadan kaçtım. Hatta uzun bir süre eşofman altı ve spor kıyafetleriyle ortalıkta dolaştım. Ama yavaş yavaş modayla ilgili düşüncelerimi de değiştirmeye başladım’ açıklamasında bulundu.

“Çıplaklığı seviyorum”

Fox açıklamasında ‘Modayı şu an kim olduğumu yansıtacak şekilde kullanmayı öğreniyorum. Neyi seviyorum ve ne giyebilirim gibi sorulara yanıt alıyorum artık. Bazen çıplak olma ihtiyacı hissediyorum, hepsi bu’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x