‘Mert Günok Milli Takım kalecisine yakışmayan goller’

Süper Lig’de Adana Demirspor’a 4-2 mağlup olan Beşiktaş’ı Ozan Zeybek canlı yayında değerlendirdi. Zeybek, Saiss’in ayrılışına dikkat çekerken Mert Günok’u eleştirdi.

‘GEÇEN SEZON ŞAMPİYONLUĞA OYNUYORDU’
Lig geçen sezon biterken belki birkaç maç daha olsa Beşiktaş şampiyon olabilir diye konuşuyorduk. Bu sene nasıl bu kadar değişti? Beşiktaş’ta tahminen 3-5 ay sonra bir şeyler duyarız zannedersem. Beşiktaşlılar yine de karamsar olmasın. Taraftar yönetimle uğraşıyor, yönetim başka şeylerle uğraşıyor. Problemler çözülmeli. Ertelenmemeli.

ŞENOL GÜNEŞ, ABOUBAKAR’A DA YAPAR
“Teknik adamın gerginliği ve stresi, oyuncularla iletişim koparsa çok zor. Şimdi baktığımızda kazandığı kalpleri kaybetmek üzere. Herkes Aboubakar örneği veriyor ona yapabilir mi diye? Şenol Güneş yapar öyle ayırt etmez. Ama toparlaması önemli.”

MERT YAKIŞMAYAN GOLLER YEDİ
“Mert Günok, Milli Takım kalecisine yakışmayan goller yedi Adana Demirspor maçında. Şimdi kadroda hangi futbolcu iyiydi diyeceksin? Bazı maçlarda oyun anlamında kazanamazsın skor anlamında kazanırsın. Hiçbir pozitif yön yoktu dün Beşiktaş adına.”

“Nasıl Trabzonspor Anadolu’dan 4. büyük olarak eklenmiştir Adana Demirspor da bunu yapabilir istikrar sağlarsa. iyi yönetildiğini düşünüyorum.”

“İstanbulspor karşısında kötü oynayan Galatasaray vardı. Bence Okan Buruk döneminin en kötü maçıydı. Bu düşüşler geçicidir. Beşiktaş da yükselişe geçmeli.”

TÜRKİYE’NİN EN İYİ STOPERİ KAYBEDİLDİ
“Bu işin başlangıcı Saiss. Türkiye’nin en iyi stoperi kaybedildi. Domino etkisiyle diğerlerini etkiledi. Avrupa’da 6’da 6 yaparak gruplara kalmış bir Beşiktaş var.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x